١-استفاده شما از تارنما فروشگاه اینترنتی گروه پژوهشی مدیریت ایران به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از ” گروه پژوهشی مدیریت ایران “، “وب سایت فروشگاه اینترنتی گروه پژوهشی مدیریت ایران ” به آدرس اینترنتی www.imrg.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ” گروه پژوهشی مدیریت ایران ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نمایند. کاربران لازم ست که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

2 – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. لذا مسئولیت اشتباهات صورت گرفته بعهده کاربر می باشد.

3 – شما به گروه پژوهشی مدیریت ایران اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از ” گروه پژوهشی مدیریت ایران ” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از ” گروه پژوهشی مدیریت ایران  ” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

4 – ”  سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل گروه پژوهشی مدیریت ایران نباشند و  وبسایت گروه پژوهشی مدیریت ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد.

5 – “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

6 – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از ”  سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

7 – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی گروه پژوهشی مدیریت ایران به آدرس اینترنتی: www.imrg.ir

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

١ – فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است فایل سفارش داده شده را  شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.

٤ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را از طریق پست الکترونیک و همچنین لینک دانلود ارسال نماید.

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق فرم سفارش خرید در اختیار فروشنده قرار دهد.

٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

10-در صورتی که خریدار سفارش خرید را ثبت وپرداخت انجام شد و فایل محصول نمایش و به ایمیل ثبت شد ارسال نشد در ساعات اداری می توان آن را از طریق پشتیبان اطلاع دهد و پشتیبان موظف است که محصول را ارسال کند.

١١-در صورتی که خریدار بعد از ثبت و پرداخت محصول مورد نظر لینک آن به نمایش در نیامد در ساعت و روزهای کاری میتواند اقدام کند وخارج از ساعات و روزهای اداری فروشند موظف نیست که پاسخگو باشد و در روز کاری بعد به درخواست خریدار رسیدگی می شود

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

گروه پژوهشی مدیریت ایران به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

گروه پژوهشی مدیریت ایران متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران “، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.imrg.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

“سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.imrg.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.

برای تماس با “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران “، فقط با روش های تلفن های و تلگرام ادمین کانال و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط با این آدرس ها با ما در ارتباط باشید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

“سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید “سایت گروه پژوهشی مدیریت ایران ” به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

گروه پژوهشی مدیریت ایران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید