دانلود ترجمه مقاله تاثیر کنترل فشار خون زود هنگام و فوری در مدیریت فشار خون بالا – الزویر ۲۰۱۸

دانلود ترجمه مقاله تاثیر کنترل فشار خون زود هنگام و فوری در مدیریت فشار خون بالا – الزویر ۲۰۱۸

دانلود ترجمه مقاله تاثیر کنترل فشار خون زود هنگام و فوری در مدیریت فشار خون بالا – الزویر ۲۰۱۸:شروع زودهنگام درمان ضد فشار خون با یک کنترل موثرتر و پایدارتر BP همراه است و ممکن است اثر قرار گرفتن در معرض خطر CV را کاهش دهد. علاوه بر این، دستیابی سریع به کنترل BP منجر به مزایای CV بزرگتر می شود. به این منظور، ترکیبات مؤثرتر در همان دسته، و حتی بیشتر، استفاده زودهنگام از درمان ترکیبی ثابت، به ویژه در یک قرص، می تواند برای رسیدن به هدف ترجیح داده شود. مطالعات آینده نگر بیشتر در این زمینه مورد نیاز است و دستورالعمل های بین المللی باید به این مسئله توجه کنند.

عنوان فارسی مقاله:

آیا کنترل فشار خون زود هنگام و سریع در مدیریت فشار خون بالا مهم است؟

عنوان انگلیسی مقاله:
سال انتشار میلادی: 2018
نشریه:

Database: Elsevier – ScienceDirect (ساینس دایرکت)

مجله بین المللی قلب و عروق – International Journal of Cardiology
کلمات کلیدی فارسی:
کلمات کلیدی انگلیسی:
 Hypertension – Prehyhpertension – Cardiovascular prevention – Early blood pressure control
تعداد صفحات ترجمه شده: ۱۴ صفحه (شامل ۲ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
نویسندگان:
Massimo Volpe، Giovanna Gallo، Giuliano Tocci
موضوع:
دسته بندی رشته:
فرمت فایل انگلیسی: 5 صفحه با فرمت pdf
فرمت فایل ترجمه شده: Word
کیفیت ترجمه: عالی
نوع مقاله: isi
تعداد رفرنس: دانلود ترجمه مقاله فشار خون بالا

مقاله انگلیسی+ترجمه فارسی

فهرست مقالات

چکیده
۱- مقدمه
۲- دستیابی سریع به کنترل BP
۳- کنترل BP با درمان دارویی در فشار خون بالای متوسط و prehypertension
۴- استراتژی های درمانی برای کنترل زودهنگام BP
۵- نتیجه گیری ها
منابع


چکیده

کنترل فشار خون (BP) در فشار خون بالا به عنوان یک مقیاس کلیدی در مدیریت خطر بیماری قلبی و عروقی (CV) شناخته شده است و یک اساس برای استراتژی پیشگیرانه است. با این وجود تعریف نشده است که آیا شروع درمان ضد فشار خون در مراحل اولیه فشار خون بالا ( مانند prehypertensionیا high-normal BP ) میتواند مزایایی را برای پیشگیری طولانی مدت از وقوع CV به همرا داشته باشد. علاوه بر این، به طور کامل به این مسئله توجه نشده است که آیا دستیابی به کاهش prompt BP در بیماران مبتلا به فشار خون بالا ممکن است موجب کاهش آسیب و رویدادهای CV شود.
هدف این مقاله، آزمایش کردن داده ها از مطالعات بررسی کننده ی این سوالات مهم است. نتیجه گیری ما این است که شواهد در دسترس، هر چند که خیلی گسترده نیستند، از مزایای غالب مربوط به کنترل زودهنگام BP پشتیبانی می کنند. ما همچنین در مورد استراتژی های درمانی برای رسیدن به کنترل زودهنگام BP بحث می کنیم. در نهایت، ما معتقدیم که لازم است این جنبه در دستورالعمل های آینده بین المللی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.


Abstract

Control of blood pressure (BP) in hypertension is recognized as a key measure in the management of cardiovascular (CV) risk and is a cornerstone of preventive strategies. It is not defined, however, whether an initiation of the antihypertensive treatment in the early stages of hypertension (such as prehypertension or high-normal BP), may bring benefits for the long-term prevention of CV events. In addition, it has not been thoroughly addressed the issue whether achievement of a prompt BP reduction in hypertensive patients may contribute to reduce CV damage and events.
The aim of this article is to critically examine data from studies exploring these important questions. Our conclusion is that the available evidence, though not very extensive, supports the prevailing benefits associated with early BP control. We also discuss the therapeutic strategies to achieve early control of BP. Finally, we believe that this aspect deserves to be more thoroughly addressed in upcoming international guidelines.


 نمونه ترجمه مقاله:دانلود ترجمه مقاله فشار خون بالا

  1. مقدمه

فشار خون بالا یک فاکتور خطر مهم قلبی عروقی (CV) است و درمان های کاهش فشار خون (BP)  میتوانند میزان بروز انفارکتوس میوکارد، سکته مغزی، نارسایی قلبی، CV و مرگ و میر ناشی از همه موارد را کاهش دهد [1]. این یافته ها اخیرا توسط یک متاآنالیز بزرگ انجام شده توسط Ettehad و همکاران، شامل 68 آزمایش بالینی تصادفی بین سال های 1966 تا 2013، تایید شد [2].

با توجه به رشد چشمگیر تعداد بیماران مبتلا به فشار خون بالا (از 594 میلیون در سال 1975 به 1،13 میلیارد در سال 2015) [3] تشخیص BP افزایش یافته یک گام اساسی برای همه ی استراتژی های پیشگیری از CV است و درمان آن دارای مزایای سلامتی فراوانی می باشد. بسیاری از بیماران که هنوز از تشخیص خود آگاه نیستند، درمان نشده اند یا رژیم های درمانی مناسب برای کنترل BP در حد نرمال را دریافت نمی کنند [4].

یک آنالیز اخیر داده ها از رجیسترهای اروپایی [5] نشان داده است که به طور متوسط فقط 39٪ از بیماران مبتلا به فشار خون بالا کنترل BP مناسب را دریافت میکنند. با این حال، نسبت بیماران دارای دسترسی به  اهداف درمانی در سراسر جهان (در ایتالیا تا حدود 61٪) در حال افزایش است، هرچند که رضایتبخش نباشند [6].

دلایل متعددی از توضیح وجود کنترل ضعیف BP حمایت میکند. در میان این دلایل، درمان دیر یا ناکارآمد، منجر به تغییر غیر قابل برگشت یا سخت قابل برگشت مربوط به سازگاری سیستم CV، می تواند نقش داشته باشد.

بنابراین، در میان استراتژی هایی که ممکن است برای به دست آوردن کاهش موثرتر و طولانی مدت تر BP در بیماران مبتلا به فشار خون بالا اتخاذ شوند، یک رویکرد احتمالی که قبلا مکررا پیشنهاد شده است، هر چند هرگز ثابت نشده است، به شروع زود هنگام درمان بستگی و حتی بیشتر به به دست آوردن زودهنگام کنترل BP بستگی دارد.

به این منظور، یک چالش واقعی این است که به طور واضح زمان شروع درمان تعیین شود، که از نظر درمان کردن دارویی همه درجات فشار خون بالا ارزش داشته باشد، و اگر ممکن است یک دوره زمانی، از آغاز درمان تا دستیابی به کنترل BP ، تعریف شود که در نهایت بر نتایج CV تاثیر بگذارد. در این جنبه، دستورالعمل ها تا کنون این موضوع را در بر نگرفته اند، در حالی که یک موقعیت به نظر مناسب و مورد نیاز می رسید.

ما در اینجا متون مربوط به شواهد اثرات کنترل زودهنگام و موثر BP در فشار خون بالا را بررسی می کنیم، همچنین بر اهداف برای رسیدن به آنها تمرکز میکنیم. با این رویکرد ما تلاش می کنیم داده های موجود حمایت کننده از مزایای کنترل زودهنگام BP را در اختیار پزشکان قرار دهیم.

ما همچنین مداخلات فارماکولوژی را که ممکن است کاهش زودهنگام BP در فشار خون بالا را افزایش دهد، مورد بحث قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *